21 grudnia 2015 r. w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Poniatowej odbyły się jasełka, które przygotowała klasa I d. Za całość odpowiadała Ewa Majchrzak. Dekorację przygotowały Lucyna Wałaszkiewicz i Mirosława Kuta. Oprawą muzyczną zajęli się Sławomir Sudy i Grzegorz Przybycień, którzy od lat prowadzą  zespół „Od teraz”. Wspomagali organizatorów Mirosław Mroczkowski oraz Marzanna Wąsala.

View the embedded image gallery online at:

Spektakl bożonarodzeniowy pokazano w szkolnej auli. Tutaj również miało miejsce spotkanie wigilijne, w którym uczestniczyli: Dyrekcja gimnazjum, nauczyciele, pracownicy szkoły,  zaproszeni  goście, w tym Burmistrz Miasta Poniatowa - Zygmunt  Wyroślak, Przewodnicząca Komisji Oświaty - Bożena Szwed, ksiądz doktor  Piotr Petryk oraz przedstawiciele Szkolnej Rady Rodziców.

22 grudnia 2015 r. przedstawienie obejrzała cała gimnazjalna społeczność uczniowska oraz mali goście z poniatowskich przedszkoli wraz z opiekunami. 7 stycznia 2016  spektakl obejrzeli rodzice.

Przedstawienie bardzo podobało się widzom. Zachwycała gra aktorów, przykuwały wzrok kostiumy, dekoracja, wzruszała muzyka.

Dzięki uczestnictwu w tym bardzo ciekawym przedsięwzięciu, zarówno aktorzy, jak i widzowie, pomimo czasu przedświątecznej krzątaniny, mogli poczuć się jak wielka rodzina, by raz jeszcze -jak co roku- poddać się magii Bożego Narodzenia.

Red.: eem