• ,,Potrzeba odwagi, aby nie stawiać pod korcem światła swej wiary. Potrzeba wreszcie, aby w sercach ludzi wierzących zagościło to pragnienie świętości, które kształtuje nie tylko prywatne życie, ale wpływa na kształt całych społeczności". - Jan Paweł II

 • ,,Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

 • ,,Najbardziej twórczą ze wszystkich prac jest praca nad sobą, która pozwala odnajdywać urok młodości". - Jan Paweł II

 • 1
 • 2
 • 3
ZMAGANIA SPORTOWE

Szukaj na stronie

Ostatnio dodane zdjęcia

10 stycznia 2016 r. już po raz 24  w całej Polsce odbył się Finał WOŚP. Hasło przewodnie Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzego Owsiaka brzmiało w tym roku: Mierzymy wysoko! Orkiestra grała tym razem, zbierając fundusze na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.  Gimnazjum im. Jana Pawła II w Poniatowej również włączyło się do zbiórki pieniędzy na ten szczytny cel.

Wolontariuszami Fundacji WOŚP byli w tym roku nauczyciele:

 • Ewa Majchrzak
 • Mirosława Kuta
 • Agnieszka Widyńska
 • Piotr Cebrykow
 • Bożena Piłat
 • Ewa Chabros
 • Elżbieta Szklarz

Uczniowscy wolontariusze to:

 • Aleksandra Cebrykow
 • Aleksandra Szlachetka
 • Gabriela Sągała
 • Karolina Rumińska
 • Konrad Orzeł
 • Jan Kieraga
 • Ada Kłodzińska
 • Julita Sarna
 • Karolina Komorowska
 • Paulina Materek
 • Agata Dados
 • Ada Borowska
 • Patrycja Wrona
 • Szymon Mirosław
 • Ernest Wal
 • Arkadiusz Jasik
 • Barbara Górka
 • Magdalena Kramek
 • Wiktoria Żywicka
 • Angelika Złotucha
 • Szymon Pokraka
 • Julia Szmit
 • Alicja  Ambrozik

Dzięki wyjątkowej w tym roku ofiarności, hojności i życzliwości mieszkańców  Poniatowej oraz okolicwolontariusze WOŚP z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Poniatowej zebrali w tym roku 1707 zł i 33 grosze. WOŚP w  naszym mieście zebrała aż 12 tysięcy złotych.W imieniu Fundacji WOŚP dziękujemy. Do zobaczenia za rok.

Red. eem