• ,,Potrzeba odwagi, aby nie stawiać pod korcem światła swej wiary. Potrzeba wreszcie, aby w sercach ludzi wierzących zagościło to pragnienie świętości, które kształtuje nie tylko prywatne życie, ale wpływa na kształt całych społeczności". - Jan Paweł II

  • ,,Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

  • ,,Najbardziej twórczą ze wszystkich prac jest praca nad sobą, która pozwala odnajdywać urok młodości". - Jan Paweł II

  • 1
  • 2
  • 3
ZMAGANIA SPORTOWE

Szukaj na stronie

Ostatnio dodane zdjęcia

Zespół  „Od Teraz” działa w gimnazjum bardzo prężnie już od wielu lat pod kierunkiem p. Sławomira Sudego i p. Grzegorza Przybytnia. Ma na swoim koncie wiele nagród za udział w różnego rodzaju konkursach i przeglądach.

W ostatnim czasie zespół miał okazję po raz kolejny wykazać się profesjonalizmem, biorąc udział w dwóch konkursach, na których zaprezentował własne aranżacje kolęd: „Nie było miejsca dla Ciebie”, „Przybieżeli do Betlejem pasterze” i „Pastorałki Największych Przyjaciół”.
Pierwszym z nich był XIV Regionalny Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolęda Polska" zorganizowany przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Opolu lubelskim, który odbył się 20 stycznia 2016r. W kategorii: zespoły wokalno-instrumentalne  – gimnazja, szkoły średnie –  zespół zajął I miejsce.

Kolejnym ważnym wydarzeniem kulturalnym, w którym zespół uczestniczył, był Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek w Karczmiskach. Festiwal miał miejsce 23 stycznia 2016r. i odbywał się pod patronatem Starosty Opolskiego, Lubelskiego Kuratora Oświaty i Wójta Gminy Karczmiska. W tym konkursie zespół również wywalczył I miejsce.