• ,,Potrzeba odwagi, aby nie stawiać pod korcem światła swej wiary. Potrzeba wreszcie, aby w sercach ludzi wierzących zagościło to pragnienie świętości, które kształtuje nie tylko prywatne życie, ale wpływa na kształt całych społeczności". - Jan Paweł II

  • ,,Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

  • ,,Najbardziej twórczą ze wszystkich prac jest praca nad sobą, która pozwala odnajdywać urok młodości". - Jan Paweł II

  • 1
  • 2
  • 3
ZMAGANIA SPORTOWE

Szukaj na stronie

Ostatnio dodane zdjęcia

21 marca rozpoczęła się kalendarzowa wiosna. W naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował "Dzień Kolorów". Podczas wiosennego apelu zaprezentowaliśmy barwne i pomysłowe stroje oraz obejrzeliśmy zmaganie klas w wielu konkurencjach. Pierwszy dzień wiosny był słoneczny, radosny i kolorowy.