• ,,Potrzeba odwagi, aby nie stawiać pod korcem światła swej wiary. Potrzeba wreszcie, aby w sercach ludzi wierzących zagościło to pragnienie świętości, które kształtuje nie tylko prywatne życie, ale wpływa na kształt całych społeczności". - Jan Paweł II

  • ,,Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

  • ,,Najbardziej twórczą ze wszystkich prac jest praca nad sobą, która pozwala odnajdywać urok młodości". - Jan Paweł II

  • 1
  • 2
  • 3
ZMAGANIA SPORTOWE

Szukaj na stronie

Ostatnio dodane zdjęcia

W dniu 27.04.2016 w ramach współpracy z Przedszkolami Gminnymi w Poniatowej odbył sie Pierwszy Festiwal Piosenki "Taki duży, taki mały". Mali artyści zostali wyróżnieni w eliminacjach przedszkolnych, a następnie jako laureaci wystąpili na deskach sceny gimnazjalnej, prezentując swoje talenty wokalne. Młodzież naszej szkoły, jako gospodarze, przygotowała kilka piosenek, zaś Pani Dyrektor Bożena Mroczkowska wręczyła wszystkim uczestnikom medale oraz dyplomy uznania. Samorząd Uczniowski pod kierunkiem p. Marzanny Rachańskiej sprawował pieczę nad organizacją i przebiegiem wspaniałego koncertu. Liczymy, że za rok również przeniesiemy się w bajkowy świat muzyki.