20 maja 2016 roku grupa uczniów z klasy I d zaprezentowała swoje zdolności artystyczne w przedstawieniu pt. „Cinderella" (,,Kopciuszek"). Spektakl został przygotowany pod kierunkiem nauczyciela języka angielskiego Pani Wioletty Solis.

Inscenizacja bajki wystawiona została w wersji polsko-angielskiej dla dzieci z Przedszkola Miejskiego w Poniatowej oraz w wersji angielskiej dla gimnazjalistów.

Prace nad przedstawieniem trwały ponad miesiąc, uczniowie sami przygotowali piękne stroje, gromadzili rekwizyty a uczennice ze Szkoły Podstawowej - Aleksandra Kramek i Julia Walencik, pomogły wykonaniu oprawy plastycznej.

Gra młodych aktorów, oprawa muzyczna ,biegły angielski, bajkowe stroje i dekoracje przyciągnęły uwagę dzieci, które z zainteresowaniem oglądały spektakl. Na twarzach gimnazjalistów widać było zadowolenie a całe przedstawienie zakończyło się pochwałami ze strony Pani dyrektor Bożeny Mroczkowskiej i gromkimi brawami.

Uczniowie klasy I d już myślą nad kolejnym przedstawieniem....

View the embedded image gallery online at: