• ,,Potrzeba odwagi, aby nie stawiać pod korcem światła swej wiary. Potrzeba wreszcie, aby w sercach ludzi wierzących zagościło to pragnienie świętości, które kształtuje nie tylko prywatne życie, ale wpływa na kształt całych społeczności". - Jan Paweł II

  • ,,Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

  • ,,Najbardziej twórczą ze wszystkich prac jest praca nad sobą, która pozwala odnajdywać urok młodości". - Jan Paweł II

  • 1
  • 2
  • 3
ZMAGANIA SPORTOWE

Szukaj na stronie

Ostatnio dodane zdjęcia

W tym roku szkolnym nawiązaliśmy współpracę  z Zespołem Szkół w Poniatowej w ramach której odbyło się kilka spotkań dotyczących mediacji rówieśniczych. Pierwsze z nich odbyło się zimą w naszym gimnazjum. Nasze starsze koleżanki przygotowały dla nas kilka scenek oraz wyjaśniły na czym polegają i czym są owe mediacje. Drugie spotkanie odbyło się w maju w Zespole Szkół w Poniatowej jednak  tym razem to właśnie naszym zadaniem było przygotowanie krótkich scenek.

         Podczas naszych spotkań panowała miła, ciepła atmosfera. Dzięki współpracy poznaliśmy nowych, wspaniałych ludzi, którzy lubią to co robią, bardzo dużo nauczyliśmy się od siebie. Jesteśmy przekonani, że dzięki tym spotkaniom łatwiej nam będzie rozwiązywać konflikty, które napotkamy na swojej drodze.[AC]