• ,,Potrzeba odwagi, aby nie stawiać pod korcem światła swej wiary. Potrzeba wreszcie, aby w sercach ludzi wierzących zagościło to pragnienie świętości, które kształtuje nie tylko prywatne życie, ale wpływa na kształt całych społeczności". - Jan Paweł II

  • ,,Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

  • ,,Najbardziej twórczą ze wszystkich prac jest praca nad sobą, która pozwala odnajdywać urok młodości". - Jan Paweł II

  • 1
  • 2
  • 3
ZMAGANIA SPORTOWE

Szukaj na stronie

Ostatnio dodane zdjęcia

Dnia 29.05.2016r. wolontariusze z naszego gimnazjum wzięli udział w akcji charytatywnej „Gramy dla Jacka i jego rodziny”. Podczas trwania imprezy zajmowali się loteria fantową, zabawianiem najmłodszych oraz zbieraniem pieniędzy do puszek. Jedna z naszych uczennic - Kasia Zielińska wsparła akcję swoim wokalem, śpiewając dla Jacka i jego rodziny. Nasi gimnazjaliści po zakończeniu akcji byli zmęczeni, ale szczęśliwi i zmotywowani do dalszych działań. Bardzo dziękujemy p. Wioli Piekoś za zorganizowanie całego wydarzenia, jak również za to, że nam zaufała i chciała z nami współpracować.

Kolejna akcja charytatywna to dowód na to, że młodzież jest wrażliwa na ludzkie nieszczęście i potrafi pomóc okazując ogromne zaangażowanie i serce.[AC]