• ,,Potrzeba odwagi, aby nie stawiać pod korcem światła swej wiary. Potrzeba wreszcie, aby w sercach ludzi wierzących zagościło to pragnienie świętości, które kształtuje nie tylko prywatne życie, ale wpływa na kształt całych społeczności". - Jan Paweł II

  • ,,Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

  • ,,Najbardziej twórczą ze wszystkich prac jest praca nad sobą, która pozwala odnajdywać urok młodości". - Jan Paweł II

  • 1
  • 2
  • 3
ZMAGANIA SPORTOWE

Szukaj na stronie

Ostatnio dodane zdjęcia

W dniu 1.06.2016r. obchodziliśmy "Dzień Sportu - Trzymaj formę", który został zorganizowany z okazji Dnia Dziecka. Samorząd Uczniowski przygotował cykl imprez integracyjno - sportowych w auli, zaś zespół nauczycieli wychowania fizycznego zorganizował rozgrywki sportowe(mini turniej) na boiskach szkolnych. Podczas zabaw w auli bawiliśmy sie tańcząc belgijkę i zumbę. Odbył się również pokaz MMA i prelekcja na temat zdrowego stylu życia, przygotowana przez uczniów naszej szkoły z ich trenerem.

Promując zdrowy styl życia i integrując młodzież naszej szkoły, Samorząd Uczniowski włączył się w ideę dbania o zdrowie i kreowania dobrych nawyków.