W dniu 1.06.2016r. obchodziliśmy "Dzień Sportu - Trzymaj formę", który został zorganizowany z okazji Dnia Dziecka. Samorząd Uczniowski przygotował cykl imprez integracyjno - sportowych w auli, zaś zespół nauczycieli wychowania fizycznego zorganizował rozgrywki sportowe(mini turniej) na boiskach szkolnych. Podczas zabaw w auli bawiliśmy sie tańcząc belgijkę i zumbę. Odbył się również pokaz MMA i prelekcja na temat zdrowego stylu życia, przygotowana przez uczniów naszej szkoły z ich trenerem.

Promując zdrowy styl życia i integrując młodzież naszej szkoły, Samorząd Uczniowski włączył się w ideę dbania o zdrowie i kreowania dobrych nawyków.