• ,,Potrzeba odwagi, aby nie stawiać pod korcem światła swej wiary. Potrzeba wreszcie, aby w sercach ludzi wierzących zagościło to pragnienie świętości, które kształtuje nie tylko prywatne życie, ale wpływa na kształt całych społeczności". - Jan Paweł II

  • ,,Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

  • ,,Najbardziej twórczą ze wszystkich prac jest praca nad sobą, która pozwala odnajdywać urok młodości". - Jan Paweł II

  • 1
  • 2
  • 3
ZMAGANIA SPORTOWE

Szukaj na stronie

Ostatnio dodane zdjęcia

24 czerwca pożegnaliśmy kolejny rocznik absolwentów Gimnazjum im. Jana Pawła II w Poniatowej. Na szkolnej auli zgromadzili się zaproszeni goście, grono pedagogiczne, rodzice i oczywiście opuszczający szkolne mury trzecioklasiści. Akademię p.t. "Do zobaczenia w dorosłym życiu" przygotwała młodzież pod kierunkiem p. Mirosławy Kuty. Zapraszamy na fotorelację: