• ,,Potrzeba odwagi, aby nie stawiać pod korcem światła swej wiary. Potrzeba wreszcie, aby w sercach ludzi wierzących zagościło to pragnienie świętości, które kształtuje nie tylko prywatne życie, ale wpływa na kształt całych społeczności". - Jan Paweł II

  • ,,Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

  • ,,Najbardziej twórczą ze wszystkich prac jest praca nad sobą, która pozwala odnajdywać urok młodości". - Jan Paweł II

  • 1
  • 2
  • 3
ZMAGANIA SPORTOWE

Szukaj na stronie

Ostatnio dodane zdjęcia

13.09.2016 obchodziliśmy w naszej spoleczności Dzień Edukacji Narodowej. Uroczystość zgromadziła zaproszonych gości, nauczycieli, pracowników obsługi, uczniów oraz rodziców. Program artystyczny w duchu Henryka Sienkiewicza przygotowała klasa 1a pod kierunkiem p.Wiesławy Sudy, dekorację p. Lucyna Wałaszkiewicz a oprawę muzyczną zapewnił szkolny zespół OD TERAZ.