9 października 2016 r. młodzież naszego gimnazjum przedstawiła w kościele p.w. Ducha Świętego w Poniatowej montaż słowno-muzyczny „Bądźcie świadkami miłosierdzia", który został przygotowany przez nauczycieli katechezy i p.E.Żukowską  przy współpracy z  Samorządem Uczniowskim. Uczniowie w piękny sposób wyrazili hołd patronowi naszej szkoły ŚWIĘTEMU JANOWI PAWŁOWI II, za co otrzymali gromkie brawa od zgromadzonych wiernych i podziękowanie od księdza proboszcza. WIELKIE GRATULACJE  za wspaniały występ dla :Kaji Wojtiuk, Kornelii Szlachetki, Emilii Materek, Weroniki Witkowskiej i Michała Dacki.