• ,,Potrzeba odwagi, aby nie stawiać pod korcem światła swej wiary. Potrzeba wreszcie, aby w sercach ludzi wierzących zagościło to pragnienie świętości, które kształtuje nie tylko prywatne życie, ale wpływa na kształt całych społeczności". - Jan Paweł II

  • ,,Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

  • ,,Najbardziej twórczą ze wszystkich prac jest praca nad sobą, która pozwala odnajdywać urok młodości". - Jan Paweł II

  • 1
  • 2
  • 3
ZMAGANIA SPORTOWE

Szukaj na stronie

Ostatnio dodane zdjęcia

9 października 2016 r. młodzież naszego gimnazjum przedstawiła w kościele p.w. Ducha Świętego w Poniatowej montaż słowno-muzyczny „Bądźcie świadkami miłosierdzia", który został przygotowany przez nauczycieli katechezy i p.E.Żukowską  przy współpracy z  Samorządem Uczniowskim. Uczniowie w piękny sposób wyrazili hołd patronowi naszej szkoły ŚWIĘTEMU JANOWI PAWŁOWI II, za co otrzymali gromkie brawa od zgromadzonych wiernych i podziękowanie od księdza proboszcza. WIELKIE GRATULACJE  za wspaniały występ dla :Kaji Wojtiuk, Kornelii Szlachetki, Emilii Materek, Weroniki Witkowskiej i Michała Dacki.