Uroczystość ślubowania klas pierwszych w naszym gimnazjum odbyła się w dniu 27.10.2016. Była to szczególna chwila dla pierwszoklasistów. Ceremonia ślubowania miała charakter podniosły i szczególny dla uczestników. Ten moment w życiu naszej szkoły zostanie w pamięci na wiele lat. Mieliśmy również zaszczyt gościć władze lokalne w osobie Pana Burmistrza Zygmunta Wyroślaka, ks. Proboszcza dr Piotra Petryka oraz przedstawicieli Rady Rodziców. Uroczystość przygotował Samorząd Uczniowski pod kierunkiem Pani Marzeny Rachańskiej.