• ,,Potrzeba odwagi, aby nie stawiać pod korcem światła swej wiary. Potrzeba wreszcie, aby w sercach ludzi wierzących zagościło to pragnienie świętości, które kształtuje nie tylko prywatne życie, ale wpływa na kształt całych społeczności". - Jan Paweł II

  • ,,Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

  • ,,Najbardziej twórczą ze wszystkich prac jest praca nad sobą, która pozwala odnajdywać urok młodości". - Jan Paweł II

  • 1
  • 2
  • 3
ZMAGANIA SPORTOWE

Szukaj na stronie

Ostatnio dodane zdjęcia

Uroczystość ślubowania klas pierwszych w naszym gimnazjum odbyła się w dniu 27.10.2016. Była to szczególna chwila dla pierwszoklasistów. Ceremonia ślubowania miała charakter podniosły i szczególny dla uczestników. Ten moment w życiu naszej szkoły zostanie w pamięci na wiele lat. Mieliśmy również zaszczyt gościć władze lokalne w osobie Pana Burmistrza Zygmunta Wyroślaka, ks. Proboszcza dr Piotra Petryka oraz przedstawicieli Rady Rodziców. Uroczystość przygotował Samorząd Uczniowski pod kierunkiem Pani Marzeny Rachańskiej.